Spelbord sybord 1800-tal
2012-04-14
129863
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPELBORD, SYBORD, 1800-tal björk, spelbordets höjd 76, 84x41 cm
Skador