C Göran Karlsson objekt
2012-04-13
129841
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Semafor, objekt, signerad och daterad CGK 77, blandteknik, 19,5x25 cm