Bägare i silver 1700-tal
2012-04-12
129815
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, P.F. Moldenhauer, Stockholm 1755, svisselerad dekor, höjd 8,5 cm
Smärre bucklor