Bägare i silver 1700-tal
2012-04-12
129813
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, Joachim Ljungberg, Norrköping 1783, svisselerad blomdekor, höjd 9 cm
Smärre bucklor