Folke Jupiter oljemålning
2012-04-13
129642
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JUPITER, Folke (1913-79): "Gårdsinteriör, Gotland", signerad, olja på duk, 32x40 cm