Gösta Gustavson oljemålningar
2012-04-09
129378
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAVSON, Gösta (1895-1962) (2) Motiv från Fårö, signerade och daterade, olja på duk resp olja på duk uppklistrad på pannå, 37x54 resp 22x31 cm