Anders Zorn etsning "John Hay"
2012-04-30
129358
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): John Hay, 1904, signerad Zorn, etsning, 20,2x15,1 cm, Hjert & Hjert 1118
Gulnad