Anders Zorn etsning "Nya visan"
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ZORN, Anders (1860-1920): Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 17,5x11,5 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 199
Kuntoraportti
Pappersbristning, smärre fläckar i marginalen
129348
Päivämäärä:
2012-04-30