Roger Risberg färglitografi
2012-04-09
129337
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RISBERG, Roger (född 1956): Gråtande häst, signerad Roger Risberg och dedikerad Till Lintotten, färglitografi, baksidan med skisser, bladstorlek 30x40 cm