Madeleine Pyk litografi
2012-04-08
129299
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad