Madeleine Pyk litografi
2012-04-08
129264
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5 cm, oramad