Litografier
2012-04-12
129255
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LITOGRAFIER, 9 st, signerade Igge Karlsson: 3 st, Gustav Rudberg: 3 st, Charles Sjöholm: 3 st, oramade