Lena Linderholm
2012-04-09
129250
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena (född 1947): Fruktstilleben, signerad och numrerad Lena Linderholm 2/225, färglitografi, bladstorlek 85x60 cm, oramad