Tipp & Co racerbil 9590

Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TIPP & CO RACERBIL TC 9590, nr 7, omkring 1930-tal, med förare, litograferad plåt i rött, fjäderverk, längd 48 cm

Skador, delar saknas

129110

2012-05-12