Gouache av Birger Birger Ericson
2012-04-07
128867
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Sällskap i blommande trädgård, signerad och daterad Birger -39, gouache, 48x63 cm