Målning samtida
2012-04-07
128766
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida) Graffiti - container, New York, osignerad, olja på duk, 90x121 cm