Olof Arborelius oljemålning
2012-04-07
128762
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Landskap med fors, monogramsignerad OA, olja på duk, 70x105 cm