Strandbild akvarell
2012-04-08
128758
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Strandbild, bär signatur, daterad 1936, akvarell, 30x40 cm