Lennart Rodhe litografi
2012-04-07
128720
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): "Titta det snöar", monogramsignerad, 52/75, litografi, 50x64 cm, oramad
hål efter häftstift, smärre reva i marginalen