Karl Granqvist blandteknik
2012-04-06
128709
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRANQVIST, Karl (1921-1994): Stående modell, signerad och daterad 82, blandtekniker, 12,5x9 cm