John Ivar Berg akryl
2012-04-05
128684
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): "Rymdspiral" signerad och daterad -96, akryl på duk, 68x80 cm
smärre dukmärken