Gunnar Norrman torrnålsgravyr
2012-04-05
128679
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Marskväll", signerad och daterad G.Norrman 1980, torrnål, 16/30, bildyta 11,5x14 cm