Tor Hörlin oljemålning
2012-04-06
128676
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRLIN, Tor (1899-1985): Landskap med flod, signerad Tor Hörlin, olja på duk, 58x65 cm