Oskar Bergman akvarell
2012-04-07
128589
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGMAN, Oskar, (1879-1963): Vattendrag i tallskog, signerad Oskar Bergman 1927, akvarell, 26x35 cm