Oskar Bergman
2012-04-07
128588
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Skogsskär", signerad och daterad Oskar Bergman 1929, krita, 17x26 cm, baksidan med dedikation från konstnären