Reinhold Ljunggren litografier
2012-04-05
128492
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 5 st., bl.a. Smyckebrogatan Trosa, signerade R. Ljunggren, färglitografier, varierande numrering och format