Peter Dahl färglitografi
2012-04-03
128403
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Interiör från restaurang Prinsen, signerad Peter Dahl, 109/375, färglitografi, 85x56 cm