Curt Clemens blyerts
2012-04-07
128386
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLEMENS, Curt (1911-1947), Vilande kvinna, signerad och daterad Curt Clemens 1940, blyerts, 42x55 cm