Zorn etsning Lavards Anders
2012-04-06
128378
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 15,7x11,7, Hjert Hjert 168
Fläckar