Gustav Rudberg oljemålning
2012-04-03
128367
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Sydländsk stadsbild, signerad Rudberg, olja på pannå, 34x39 cm