Fat, kopp Pekingglas
2012-04-10
128352
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KOPP OCH FAT, Pekingglas, Kina, 1700/1800-tal, höjd 6 cm
Proveniens: Bengt Nyréns samling.