Evert Färhm oljemålning
2012-04-04
128334
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÄRHM Evert (1901-1971) Stilleben, signerad och daterad E.Färhm 1923, olja på duk uppklistrad på pannå, 48x41 cm