Carl Sehlberg
2012-04-04
128315
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SEHLBERG, Carl (1861-1912): Kustbild, signerad Carl G Sehlberg, olja på duk, 25x36 cm