Monogramisten AC olja
2012-04-04
128301
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MONOGRAMISTEN AC, (omkring 1900): Dam i profil, monogramsignerad AC, olja på duk, 22x14 cm, påskrift atergo 12 mars 1904 Viktoria dagen