Einar Jolin gouache
2012-04-07
128290
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Vilande hund vid sjö, signerad och daterad Einar Jolin 1944, gouache, 46x61 cm