Stig Claesson färglitografi
2012-04-04
128288
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Hustak, signerad och daterad -76, färglitografi, 175/300, 42x50 cm