Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-04-04
128284
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Fågelhundar i jaktmarker, olja på duk, signerad och daterad Sandahl 1910, 24x34 cm