Krukowskaja Zoia oljemålning
2012-04-04
128274
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903- 1999): Stilleben, signerad Zoia, olja på pannå, 33x41cm