Bengt Lindström Segelbåtar
2012-04-07
128253
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Segelbåtar, signerad och daterad Bengt Lindström 1950, krita, 43x52