Fredrik Isberg akvarell
2012-04-03
128249
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1909): "Bondeska palatset 1898", monogramsignerad FI, akvarell, 15,5x10 cm