Olle Nordberg oljemålning
2012-04-04
128244
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Landskap med fäbodar, signerad och daterad Olle Nordberg 75, olja på pannå, 45x53 cm