Ring i 18 k guld smaragd
2012-04-04
128240
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, cabochonslipad smaragd, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 4,5 g
Smaragd med skador, slitage