Herbert Gentry oljemålning
2012-04-03
128196
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GENTRY, Herbert (1919-2003): "Les Deux", signerad Gentry, datering a tergo 1978, olja på duk, 32x23 cm