Halsband med granater 1800-tal
2012-04-03
128189
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HALSBAND, med hänge/ brosch, 1800-talets andra hälft, granater, hänget med hårgömma, längd 44 cm