Sam Granovsky tillskriven
2012-04-03
128175
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRANOVSKY, Sam (1889-1942, tillskriven): Zigenerska, bär signatur, olja på duk, 22x16,5 cm,
Enligt uppgift inköpt i Paris under 1900-talets första del
ramskador