Klubbat för:
6 600 SEK
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, stämplade Johan Bengt Sundberg, Göteborg (verksam 1781-1812), stämplade 1805, höjd 19 cm
Skador, lagningar
128158
2012-04-01