Gustav Rudberg olja
2012-04-02
127998
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kustlandskap med båt, signerad Rudberg, olja på pannå, 52x80 cm