Erik Tryggelin
2012-04-01
127812
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Motiv från Urvädersgränd, signerad och daterad E. Tryggelin 19/1-1907, 28x21 cm