Erik Abrahamsson oljemålning
2012-04-01
127811
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ABRAHAMSSON, Erik (1871-1907): Stuga i snötäcke, signerad E. Abrahamsson, olja på pannå, 15,5x35 cm