Champagnekylare 1800-talets andra hälft
2012-04-01
127733
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, med hänklar, 1800-talets andra hälft, sannolikt England, vitmetall, längd 37 cm
Äldre lagning